سبد خرید
صفحه نخست / قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

Rate this post

ضوابط و قوانین فروشگاه آنلاین ” خرید ساعت

الف – شرایط و خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات وبسایت فروشگاه آنلاین خرید ساعت ، شرکت نیاز مارکت – یا نماینده رسمی آن شرکت، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

  فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در وبسایت فروشگاه آنلاین خرید ساعت درج نموده است.
وبسایت خرید ساعت به هنگام سفارش کالا توسط خریدار، مشخصات کامل کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.
مکان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در وبسایت خرید ساعت درج شده و خرید ساعت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان  تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا به صورت نقد بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه عمومی محل رفع اختلاف خواهد بود.

با توجه به اینکه در هنگام ثبت سفارش توسط خریدار IP خریدار در سرور ذخیره می شود، لذا در صورتی که خریداری جهت ایجاد اختلال در کار فروشگاه خرید ساعت سفارشی را عمدا به اشتباه به ثبت برساند کلیه مشخصات خریدار از طریق IP قابل دسترسی است و خرید ساعت حق شکایت علیه خریدار را دارد.

برای خریدهایی که به روش خرید پستی (پرداخت وجه هنگام تحویل کالا) انجام میشود خریدار باید ساکنین منزل را در جریان خرید خود قرار دهد تا در صورت عدم حضور خود دیگران کالا را تحویل گرفته و مبلغ مربوطه را طبق فاکتور به مامور پست یا پیک پرداخت نمایند.

الف- تبصره: شرایط گارانتی کالا

کلیه کالاهای این فروشگاه دارای گارانتی ارسال هستند.

مدت زمان گارانتی ارسال کالا ۷ روز پس از رسیدن کالا است مگر اینکه زمان گارانتی بصورت مشخص در صفحه توضیحات محصول قید گردد (مثلا قید شود گارانتی ۶ ماهه یا گارانتی یکساله)

گارانتی ارسال کالا شامل هرگونه نقص و یا عیب فنی کالاست که بایستی در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا به دفتر وبسایت خرید ساعت اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت وبسایت خرید ساعت تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از ۴۸ ساعت از زمان دریافت کالا، هیچگونه تعویض انجام نخواهد شد.

ب- شرایط و ضوابط سفارش کالا

استفاده شما از وبسایت خرید ساعت و ثبت سفارش کالا از این وبسایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱- خرید کالا از وبسایت خرید ساعت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۲- خدمات و محتویات این وبسایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است.

۳- مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وبسایت خرید ساعت متعلق به شرکت نـــیاز مـــارکت است و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتویات وبسایت خرید ساعت فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین خرید ساعت امکان پذیر است. نقل قول از محتویات وبسایت خرید ساعت برای وبسایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

۴- اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در وبسایت خرید ساعت ، عینا مطالب ارائه شده توسط تولید کننده یا وارد کننده کالا ( صاحب کالا) است. وبسایت خرید ساعت هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی  ندارد و خود را در کنترل اطلاعات و به روز رسانی  مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می داند.

۵- کاربران متعهد هستند که در دسترسی به وبسایت خرید ساعت مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

۶- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم هستند اطلاعات صحیح کامل را در وبسایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

۷- فروشگاه آنلاین خرید ساعت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد وبسایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از کنترل مدیریت این وبسایت می باشند مثل قطعی یا اشکال در اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره را نمی پذیرد.

۸- وبسایت خرید ساعت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در وبسایت خرید ساعت شکل می گیرد، پذیرا نیست .

۹- تمام ابزاری که در وبسایت خرید ساعت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد. وبسایت خرید ساعت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام های کاربران نمی پذیرد.

۱۰- تمام شرایط و خدمات وبسایت خرید ساعت برمبنای آخرین سیاستهای این وبسایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار وبسایت مندرج می گردد.

۱۱-  ارتباط وبسایت خرید ساعت با کاربران فقط از طریق وبسایت یا ایمیلها ی رسمی زیرمجموعه www.casioedifice.ir خواهد بود و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد. وبسایت خرید ساعت به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

۱۲-  مالکیت معنوی محتویات وبسایت خرید ساعت شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به شرکت نـــیاز مـــارکت است .

پیشنهاد ویژه